Červenec 2013

Niall and Harry Riding Scooter

27. července 2013 v 13:41 | *Niky* |  Funny ◕‿◕
A takto to chodí, když se kluci nudí a mají po ruce Luxinu koloběžku.. :D


Dobře Nialle! Jseš prostě borec (y)


Ovšem u Harryho to nedopadlo tak dobře a radostně.. :( Chudáček můj malinkej! :D
#Retards #CrazyMofos

One Direction for Teen Vogue 2013

27. července 2013 v 12:37 | *Niky* |  About 1D ღ
Zpočátku bych Vám chtěla říct, že už jsem se vrátila od babičky, takže nejspíše budu moci přidávat články ;)) Nebudu zde vypisovat, jaké to bylo, jak jsem se setkala s kamarádkou, kterou jsem neviděla rok a už zase rok neuvidím, protože by to nemělo cenu.. ;)
Vrhnem se rovnou ke klukům!
Nalezla jsem nějaké obrázky z focení kluků pro magazín Teen Vogue! Za sebe mohu upřímně říci, že jsou opravdu krásné!
Nu přesvěčte se sami ;)

One Direction Teen Vogue August 2013 Issue

(více v c.č.)

Niall Horan calls a fan on Star Calle!!

27. července 2013 v 6:09 | Terri** |  Niall Horan ♥
 Ze začátku musím říci, že tento článek je přednastavený...

Objevila jsem video, kdy Niall volal fanynce ještě během Up All Night tour. Ikdyž má angličtina není vůbec dobrá, celou dobu jsem se musela stále usmívat. :)
Jeho okouzlující : "Ops..", když se dozvěděl, že ji vyrušil během testu. Ach, ten jeho sladký smích.. :')
Nebo : "How are you?"
"I'm good. We just come back from america yesterday."
"Yeah, I know." Aww.. :) Ta dívka je mi velmi příjemná, vůbec nešílí - dokáže se ovládat - což jí závidím. :D
Stojí za to si tento rozhovor poslechnout. :)


Best Song Ever - is official HERE! :)

24. července 2013 v 11:43 | Terri** |  Music ♫
Ahojky! :)
Chci Vám jen oznámit, že HIATUS stále trvá. Ano, já vím, nepsala jsem Vám na blog, ale pokud sem někdy chodíte, jistě by jste si toho článku mohli povšimnout. Promiňte, ale musím to tu říct. Někteří z Vás komentují vždy jen první článek - takto je to téměř na všech blozích - ale nezdá se Vám to trošku nespravedlivé? Chápu, možná máte málo času a mnoho affs, ale přesto se mi to nezdá spravedlivé. Já osobně si přečtu alespoň tři články a okomentuji je. Tento vzkaz se nevztahuje na Vás všechny, jen jsem chtěla dát některým vědět. Podívejte se na dva články pod tímto a ten rozdíl spatříte. Osobně bych, ale chtěla za komentáře vážně srdečně poděkovat. Jen mne to trošku mrzí. :/ :)
Já se nyní vrátila z dovolené a musím říci, že jsem si ji opravdu užila! :) Videoklip jsem osobně spatřila teprve před pár minutami. :)Best Song Ever - 3 days to go!

19. července 2013 v 20:21 | Terri** |  ★ NEWs ★
Tak a máme tu Johnyho!! :D Takový chlapák to je. :3


Best Song Ever is here!!

19. července 2013 v 19:15 | Terri**
Tak a je to tu! :)
Dnes měl singl 'Best Song Ever' premiéru na rádiu a také ho již můžete nalézt na yb. A také si ho můžete předobjednat na iTunes! :) Jaký máte na song názor vy?
Já měla již dříve od traileru stáhnutou dvacetivteřinovou verzi, takže refrén znám již nazpaměť. Osobně jsem ji slyšela poprvé, když ji uvedl Harry, ano vím, trochu to protichodí s předchozím článkem, ovšem kdo za to může, že byli rychlejší? Musím poznamenat, že Harry ji ještě ospalý uvedl z postele. :'3
Nu, když jsem ji slyšela, myslela jsem, že zešílím. Je dokonalá. Tedy, alespoň podle mně! Když jsem četla některé názory, zjistila jsem, že je to tak půl na půl, avšak nechápu proč. Stejně jako jsem to nechápala při Little Things, avšak každému se do noty netrefíte. ;) Ke konci, při Louisově sólu jsem se rozplakala. Nádherný song.


(uvnitř článku překlad textu! )

Best Song Ever on The Hits Radio!

19. července 2013 v 15:06 | Terri** |  ★ NEWs ★
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1016900_10152495626847699_807497105_n.png

Are you joining Niall with us? :3 :D
Ano, samozřejmě, že se ptám.. :) Dnes tu má být podle všeho premiéra Best Song Ever! A také ještě na pár stanicích. :) Ovšem já si vybrala právě The Hits Radio. Pročpak? Ach, připadám si jako kdybych dělala reklamu, avšak tato stanice si to jistě zaslouží. Slyšela jsem na ni již premiéru LWWY a také OWOA, tak pročpak nepokračovat v tomto seznamu dále, že? :) Taže v 17.00 a pár minutek všichni nalaďte The Hits Radio!! :) Podle všeho tam bude Niall na telefonu, no uvidíme. :) (pro odkaz klikněte na obrázek)

A také nesmím zapomenout na BBC Radio! Zde si můžete poslechnout Harolda v 15:30. Dnešek se zdá jako vážně pěkný den!! :) xx

Best Song Ever - 4 days to go!

19. července 2013 v 14:53 | Terri** |  ★ NEWs ★
A zde máme Harolda! Ňuňáček! :'3 :)


Best Song Ever - 5 days to go!

19. července 2013 v 14:50 | Terri** |  ★ NEWs ★
Hello! :)
Ano, jsem tu. Sice pouze na cca osm hodin doma, ale postačí. :3 Nu, je čas dodat 5 days to go a 4 days to go, takže nebudeme zdržovat! :)
A máme tu Liamka!! :'3 Ach, jak mu ta růžová jde k pleti! :)


Harry styles WMYB solo distractions mashup.

18. července 2013 v 6:09 | Terri** |  Harry Styles ♥
 Ze začátku musím říci, že tento článek je přednastavený...

Mám tu crazy video, skládající se z různých Harryho sól při WMYB. Chudáček, kolik si toho musel během UAN tour vytrpět. :D Jak téměř vždy od nich musí přímo utíkat.. :D Můj nejoblíbenější moment je jeho : "Stop!" během zpívání.. :'3
Krásný den! :)

A také si musíme připomenout kluků úplně první živé vystoupení, po kterém se Harry musel vypořádávat s vlnou nadávek od haters. Pokud bych měla psát vše co si o tom myslím, zřejmě by byl tento článek velmi obsáhlý, avšak dívka, jenž přidala toto video hovoří již za mně. :)

"I know he was just nervous in red or black..but i'm so proud of him for getting over it :) This is just to show all the haters how truly amazing he is. ♥ "